last week
we go tesco buy some ingredient for 3day meal
when cook by own
when cook by own
so it can save our money
almost 11pm...
all the vegetable repack
n
the price from ringgit to sen
we buy alottttttttttttttt
cos very super cheap
3 vegetable oly cost 20sen
we buy 9 vegetable oly rm1.20
3 day 3 nite sos cnt finish it
hw cum ya??
suddenly
i very sympathy the farmer
they plant so hard den jus get a little money
sad sad sad

No comments:
Post a Comment